Categories: Aktualitete

1 jave nga zgjedhjet! Bleona Qereti tr.ondit politikën shqiptare, nxjerr emrat e deputeteve dhe gazetareve qe ia ‘Kanë’ Hipur

Një libër për të pathënat dhe jetën sek.rete të këngëtares Bleona Qeretit në Shqipëri dhe më pas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pritet të trondisë politikën e Tiranës dhe arenën mediatike shqiptare.

Advertisement

Libri për jetën rozë të Bleonës mban prej disa vitesh ‘nën et.he’ dhe pa.nik disa politikanë të rëndësishëm të Tiranës, të cilët pritet t’u zbulohen sek.retet e jetës s.ks.uale dhe lid.hjeve të fs.hehta dashurore në kapitujt e librit të përfunduar tashmë nga këngëtatarja, e cila vijon karrierën në SHBA jo vetëm në muzikë, por ka marrë pjesë edhe në shumë filma, pranë emrave më të njohur të kinematografisë. Shikovid me p0shte:

Bëhet fjalë për disa politikanë, por edhe gazetarë, të cilët në momente të caktuar kanë qenë prot.agonistë në jetën ro.zë të Bleonës. Dhe pse kjo e fundit ka deklaruar se të da.shurit e saj numërohen me gishtat e dorës, pra që nuk bëhet fjalë për një ‘us.htri me das.hnorë’ siç mund të perceptohet apo keqkuptohet nga një pjesë e publikut, sërish libri ka pro.dhuar një kure.shtje të madhe, int.riga, përs.hpërima, e.the dhe ten.sion.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago