Categories: Aktualitete

19 vj eçarja nga Tirana: “Dua të jem vetem e një mashkuIIi por…”


Të jesh person i paraqitshëm, konsiderohet si një plus i madh, sidomos për vajzat, të cilave u hapen më lehtë dyert e jetës. Ndërkohë që disa vlerësojnë më shumë zgjuarsinë, janë të rralla ato vajza që nuk duan që t’i shohin thjesht si të bukura. Një rast i ngjashëm ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania. Bëhet fjalë për një 19-vjeçare, e cila nuk e ka përdorur në asnjë moment të je’tës pam/jen e saj të jashtme dhe nuk dëshiron të identifikohet për bukurinë e saj. Hvp v1de0n e mp0shtme dhe dalin pamjet

Advertisement

Vajza rrë/fen se dëshiron të jetë e një mashkulli në jetë. Pershendetje JOQ. Une quhem Antonela dhe doja te ndaja me ju dicka .Jam 19 vjeqe dhe edhe pse nuk me pelqen ta tregoj e paraqitshme .Duke qene me kete pamja gjithmone dhe kur isha ne gjimnaz isha ne qender te vemendjes te cunave dhe madje mua me ngac/monin shum problemi eshte se ateher me pelqente qe te me ngac/monin por un nuk kam qene asnjeher ne nje mar/dhenie dhe gjithnje qendroja serioze sa shumica e meshkujve mendonin se isha e lidhur.Hvp v1de0n e mp0shtme dhe dalin pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

27 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

29 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

30 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

32 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

33 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

35 mins ago