Categories: Aktualitete

Kengetarja Gili , në gjendje të rëndë shënd: etësore,Zo.ti Te Ndihmofte

Kengetarja e madhe e skenes shqiptare Gili eshte ne gjen dje te re nde shend:etsore ,Nga se behet e ditur se familja po i gjindet prane ne keto momente,

Advertisement

Pak muaj më parë, Gili u shfaq në rrjetet soci ale në gjen dje jo të mirë shënd :etësore, në karrocë. Asokohe u bë e ditur se Kengetarja Gili vuan prej më shumë se 2 vitesh nga një sëmu:n dje e rën:dë.
Mirëpo, pavarësisht kësaj, gjatë muajve të verës, u pa duke ecur në rrugët e Tiranës në shoqërinë e bashkëshortit. Urojmë që të bëhet mirë sa më parë mirë dhe ta kalojë sa më shpejt këtë situatë të vësh: tirë shëndet: ësore.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

1 hour ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

1 hour ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

1 hour ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago