Categories: Aktualitete

21-vjecari shqiptar u shua në mes të rrugës në Greqi/ Motra e tij të këput shpirtin me fjalët: Unë ja fsheha celësat e motorrit po ai…

Një aks ident tr agjik me motor ka ndodhur nC orët e para të mëngjesit të sotëm në Polydroso, Greqi, si pa sojë e të cilit ka humbur jetën një 21-vjeçar shqiptar dhe një 17-vjeçar grek. Ambulanca mbërriti me u rgjencë në vendngjarje, por fatkeqësisht i riu shqiptar kishte ndërruar jetë në vend, ndërsa 17-vjeçari grek u transportua në spitalin Spitalin Venizelio në Heraklion, por nuk mundi t’i mbijetonte p lagëve të marra. Thuaj Ngushellime asgje nuk te kushton

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

2 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

6 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

6 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

6 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

6 hours ago