Categories: Aktualitete

24-vjeçari e BËRl me njerkën: Kur e pashë të Iagur nuk REZlSTOVA dot, ia mora dhe…

E dashur Deidre. Unë jam 24 vjeç dhe nusja e babait tim është 34, ndërsa ai është 44 vjeç. Ata kanë 4 vite martesë, dhe ne jetojmë në një shtëpi së bashku me motrën time. Im atë çdo mëngjes ikën në punë, ndërsa unë dhe ajo paradite përgjithësisht jemi në shtëpi. Një ditë teksa po bëhesha gati të dilja, ajo bërtiti me të madhe dhe erdhi në sallon duke më thënë se ishte pri/shur një rubinet uji në tualetin e dhomës. JU FT OJM TE SHT YPNI V1D EON ME POS HT

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çedomir Jovanoviç Unë jam i mendimit se populli Shqiptarë është i Fjalës dhe Besnik

Lideri i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç ka deklaruar se stabil ieti i…

1 min ago
  • Aktualitete

‘Lista Serbe largohet nga Qeveria Kurti’

Njohësi i marrëdhënieve shqiptaro-serbe, Fatmir Sheholli, thotë se presidenti serb, mund t’i tërheq ministrat nga…

5 mins ago
  • Aktualitete

Sheshel: Shqiptaret janë si “kingja”, Nuk mund te bëjnë asgjë

Udhëheqësi radikal i Serbisë, Vojisllav Sheshel tha sonte se shqiptarët nuk mund të bëjnë asgjë…

8 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përpl.asjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

3 hours ago
  • Aktualitete

Mushkolaj flet për Kurtin: VV iu paska kthy kësaj fores së lodhtë me flamuj kuq e zi

Mushkolaj në një postim në Facebook është shprehur se VV iu është kthyer “forës së…

3 hours ago
  • Aktualitete

Memli Krasniqi I Drejtohet Vjosa Osmanit Turp Të Qoftë E Injorove UÇK-Në

Reagim ndaj presidentes Vjosa Osmani, për mospërmendje të U.ÇK-së në përvjetorin e B.etejës së Koshares,…

3 hours ago