Categories: Aktualitete

“A e meriton Rama të fitojë edhe mandatin e katërt?” Si përgjigjen qytetarët por jepeni edhe ju mendimin tuaj?

A do ta fitojë Rama edhe mandatin e katërt? Kjo ishte pyetja që gazetari i Abcnews.al, Ermal Vaka u drejtoi qytetarëve të ndryshëm.Shume prej tyre janë shprehur optimist për kreun e qeverisë duke thënë se do të fitojë edhe më shumë mandate, ndërsa disa të tjerë kanë dhënë përgjigje eva.zive.

Advertisement

Meqenëse tashmë kemi një pyetësorë me qytetarët e rëndomtë rrugëve të Tiranës dhe sadopak kemi mar edhe përgjigjet e tyre, pikërishtë për këtë deshtëm që të marim edhe mendimin tuaj në lidhje me pyetjen “A e meriton Rama të fitojë edhe mandatin e katërt?”. VOTONI në sondazhin duke hap rejkIamen me poshtë ose komentoni tek rubrika jonë në facebook.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

2 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

2 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

2 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

2 hours ago