Categories: Aktualitete

Akѕldent fatal meѕ një “Audi A5” dhe një kamioni, νdeѕ 32-νjeçari shqiptar

Advertisement

Një a ksident tra gjik i ka marrë je.tën një 32-vjeçari shqiptar në Itali. Mediat lokale kanë raportuar se pasditen e djeshme një përplasje trag.jike pasditen në Campagna di Lonato. Një 32-vjeçar shqiptar v diq pasi makina e tij u përplas me një kamion ndërsa përballej me një rrethrrotullim në via Campagna.

N gjarja ka ndodhur rreth orës 17:40. Duke drejtuar makinën e tij, një Audi A5 shqiptari që po kthehej në punë po lëvizte drejt qendrës së Lonato-s kur u përplas me mjetin e rëndë që vinte nga drejtimi i kundërt.Policia dhe zjar.rfikësja mbërriti në vendngjarje por çdo përpjekje ishte e kotë pasi shqiptari v diq në vend.32-vjeçari shqiptar jetonte i vetëm në Itali ndërsa prindërit i kishte në Shqipëri. Mos kalo pa thene Ngushellime, asgje nuk te kushton

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

41 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

43 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

44 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

46 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

47 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

49 mins ago