Categories: Aktualitete

”Akoma s’ke gjetur burrë ti?”/ Arbana Osmani prek me fjalët: Kam qarë tre vite me radhë se dua të dukemi perfekt

Moderatorja e njohur Albana Osmani prej vitesh nuk ka dal ne nje emision te sajin si dikur qe ishte nje nderme te ndjekurat.

Advertisement

Moderatorja e njohur Albana Osmani prej vitesh nuk ka dal ne nje emision te sajin si dikur qe ishte nje nder.me te ndjekurat.

Tashme e kemi pare si te ftuar ne emisione te ndryshme ku ajo promovon edhe nismen e saj “Ti je nje lule dielli” por edhe librin me te ri qe ka botuar.Ne rrefim e siper ajo e ka nenkuptuar se eshte ne nje lidhje dashurore por nuk ka treguar me tej. Megjithate ka thene se tanime ka mesuar shume nga te gjitha llojet e raporteve mes njerezve dhe e sheh jeten me nje tjeter sy.

Ne kete atmosfere para festave ajo ka ndare me publikun dhe gjithashtu me familjen e saj deshiren per 2021. Albana ka thene se deshiron qe se shpejti te behet nene dhe kjo i ka gezuar familjaret qe mezi e prisnin nje njoftim te tille.
Keshtu pyetjes pr ovokuese ne lidhje me jeten e saj in time ajo i eshte pergjijur:

“Kur e din ti që nuk e kam gjetur. Unë ndihem shumë e lumtur. Unë kam bërë shumë gabime, kam bërë 1 miliardë, unë kam mësuar të dua veten më shumë se më përpara. Kam qarë tre vite me radhë, ne duam të dukemi perfekt, faleminderit të gjithë atyre, të gjithë raporteve në jetë sepse më mësuan të shikoj jetën me një sy tjetër. Do të bëj një fëmijë sa më shpejt”, tha Albana.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

7 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

8 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

8 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

8 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

9 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

10 hours ago