Categories: Aktualitete

Aktorja turke shpallet si gruaja më e bukur në botë, ka fituar zemrat e gjithë shqiptarëve

Advertisement

Media e njohur britanike Glamour UK ka shpallur si gruan më të bukur aktoren e njohur turke Hande Erçel. Hande Erçel e kemi parë në shumë seriale turke, ku së fundmi ajo ka luajtur përkrahë aktorit Kerem Bursin në serialin “Dashuria është në ajër” që po transmetohet çdo ditë në Tv Klan në orën 16:05.

Shpallja e aktores 27-vjeçare si gruaja më e bukur ka pasur si mbështetje, por edhe refuzime, ku disa prej njerëzve mendojnë që ajo ka bërë operacione. Por, kjo gjë nuk është aspak e vërtetë, ajo gëzon një bukuri natyrale dhe përpiqet që të ndjekë një rutinë të veçantë bukurie dhe kujdeset mjaft për lëkurën e saj.


Është zbuluar se Hande pi një sasi të madhe uji në ditë për të ruajtur bukurinë e lëkurës dhe lagështinë e trupit. Gjithashtu ajo e fillon ditën e saj me stërvitje dhe këtë gjë e dëshmojnë postimet që ndan në rrjetet sociale.Ja v1de0ja me p0shte

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

16 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

16 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

16 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

16 hours ago