Categories: Aktualitete

Albin Kurti E ”Hallakat” Gjithë Serbinë Me Deklaratën E Tij Të Fundit…!! Hallall Të Qoftë Albin

Komentet e Kurtit dhën,ë për Euronews duket se kanE kr.ijuar debat në Serbi, në lidh,je me vazhdimin e dialogut midis Pr.ishtinës dhe Beogradit.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Ndaj tyre ka rea.guar menjëherë zëvendës,kryeministrja Zorana Mihajlovic.
Si.pas saj, Serbia nuk është p ërkul,ur asnjëherë përpara shan.tazh.eve dhe Kurti nuk
është dikush që mund t’i japë Serbisë mësime, veçan.ërisht duke pasur paras,ysh p ërpjek jet e Serbi,së për të mbajt.ur mirë díalogun.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ndërkohë kryemini,strja Ana Brnabic u shp.reh në një intervistë për Eurone,ws se komentet e Kurtit në përgj,ithësi kanë treguar që día.logu me Beogradin nuk ësht..ë një príoritet për të.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Gjatë inter,vistës që kreu i Lëvizjes Vetëvendo.sje dha për Euronews,, Kurti përmendi vazhdimin e dí,alogut Kosovë-Serbi, për të ci.lin ka thënë se do kërko,jë recíp..rocitet nga Serbia.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago