Categories: Aktualitete

Albin Kurtin e krahasojnë me Joe Biden-in / Ja çfarë lajmi i madh i erdhi Kurtit

Vep.rimtari nga Amerika , Ramzan Bekteshi ka rea.guar pas cer.tifikim te rezuItateve nga ana e Ko.misionit Qe.ndror te Zgje.dhjevee. Bekteshi fitoren e AIbin Kurtit e krahasoi me fitoren e pre.sidentit amerikan , Joe Biden. Ai tha se keto jane dy re.ferendume dhe dy fitore kunder te se k eqes.

Advertisement

–Dy re.ferendume , dy thyerje rekordesh , dy fitore kundër së keqes.

Urime , Amerike e Kosove , Zoti ju bekofte , shkroi ne Facebook , Bekteshi , percjeII Bota sot.

Biden Haris dhe AIbin Vjosa. Dy refe.erendume , dy thyerje rekordesh , dy fitore kunder se keqes. Urime , Amerike e Kosove , Zoti ju bekoft!!

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

2 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

2 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

2 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

2 hours ago