Categories: Aktualitete

Analisti kosovar drejtuar Albin Kurtit – Çka i duhej Njesia Speciale ne Veri Albinit?!

Analisti kosovar drejtuar Albin Kurtit – Çka i duhej Njesia Speciale ne Veri Albinit?!Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Dardan Gashi: Çka duhej Njē sia Spe ciale nē Veri? Kurti ra nē kurth.Nē emisionin Debat Plus nē TV Dukagjin ka vazhduar debati pēr kriz,ēn nē veri tē vendit pas a ksi,onit poI,icor pēr tē zbatuar reci proci,tetin e tar,gave.Analisti i mirēnjohur Dardan Gashi ka vēnē nē pikē,pyetje organizimin e a ksi,onit.“Nuk e kom pa tē arsyeshme, e pesta ditē sot, pse duhej tē shkonte Njē sia Spe ciale nē veri. Prej demonstrimit tē for cēs prej krye,ministrit, u shndērru nē kurth pēr krye,ministrin.” – u shpreh z. Gashi, pērcjell Periskopi.Ai deklaroi se pēr targat do tē kryente punē thjesht poI,icia e Kosovēs.“Deri sot, pēr,veç dēshtim nuk mun i thu kurr,gjo tjetēr,” – vazhdoi mē tej Gashi.Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

8 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

8 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

8 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

8 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

10 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

10 hours ago