Categories: Aktualitete

Arjan Konomi i përlotur jep dorëheqje nga “Përpu”then”

Opionionisti i emisionit “Për’puthen”, Arjan Konomi, nëpërmes një video të postuar në rrjetin social “Instagram”, ka bërë të ditur në një mënyre largimin e tij nga ky program.Pas skandalit të fotografive të ish-konkurrentit nga Kosova, Beartit dhe Teas, e cila kjo e fundit u largua nga emisioni si çift me Andin, por që më pas doli të mos jetë e vërtetë.

Advertisement

Andi ishte ai i pari që kishte reaguar në lidhje me këtë rast, duke akuzuar kontratën të cilën e kishte nënshkruar në hyrje të këtij emisioni, dhe që ka qenë i detyruar nga ta të dilte çift me Tean.Ndërsa, pas largimit Tea kishte vazhduar të frekuentonte vende të ndryshme me ish-konkurrentin, të cilët ishin parë nga ndjekësit e këtyre dhe më pas kishin publikuar fotot, por të cilat i kishte hedhur vetë ajo.Bearti ditë më parë kishte konfirmuar lidhjen e tyre, dhe që sipas tij Tea nuk ka faj në këtë mes dhe dashuria e tyre është e vërtetë

Por, pas të gjitha këtyre ngjarjeve, vetë opionionisti Konomi, ka treguar që ka mbetur i sh0kuar nga kjo ngjarje dhe që ka vendosur të largohet.“Në mijëra mesazhe dhe komente që janë bërë në të cilat jepen shumë versione dhe që kërkojnë që unë të them diçka, ajo që ndjej pikë së pari detyrë për veten time dhe për ndershmërinë time”, tha në fillim Konomi.“Unë nuk kam pasur absolutisht as dijeninë më të vogël as dyshimin më minimal që mund të ekzistonte kjo e vertetë që e keni marrë vesh këtë ditë, nëse kam pas dyshime kanë qenë dyshime të caktuara, që tani i takojnë 3 apo 4 muaj më parë”, shtoi ai.
“Kam pasur dyshime për tërheqje reciproke kam qenë totalisht në mungesë të plotë të çdo dijeni dhe çdo informacioni deri në momentin që do ishte Prime, ku Tea dhe Andi do të largoheshin nga ai emisioni, kjo është një gjë që dua të sqaroi”, vazhdoi ai.Gjatë kohës së fjalimit të tij, Arjani shihet tepër i emocionuar dhe i përlotur dhe pritet që mos të vazhdojë më emisionin.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

1 hour ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

1 hour ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

2 hours ago