Categories: Aktualitete

Arjoni dhe Serena paskan kaluar një Shën Valentin që nuk harrohet!

Arjon Luli, ish konkurret në “Përpu’then”, nuk e gjeti dashu’rinë në emision.Ai habiti jo pak kur postoi foto në vaskë me mod’elen Serena Sula, ku pak nga pak konfirmuan zërat se mes tyre ka një lidhje.Çiftin e kemi parë shumë aktiv dhe gjithmonë të pandarë nga njëri-tjetri në rrjetet sociale.Dhe dy ditë më parë, ata kanë festuar Shën Valentinin e parë bashkë.Momentet më të bukura i kanë ndarë përmes një inserti shumë që përfshinë copëza nga festa romantike e plot pa’sion e të dy dashuruarve. Shjt,yp fotot me poshte dhe hapen pamjet

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

1 hour ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

1 hour ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

1 hour ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago