Categories: Aktualitete

ASKUSH SE PRISTE – Zbulohet e verteta – Si e beri Hashim Thaci gjithe ate pasuri kur babain e ka..

Tali tho,të ai rrjedh nga një familje e sht,resës së ultë fsh atare.Ai shkruan se Presi.denti Thaҫi babain e kish,te polar dhe nënën amvise. Thaҫi ddi,kur koishte rrogën 400 ma rka si dep.utet e tani si Pres,ident 2900 euro.
Nji f ilozof i Hashimit pa,ska thonë: LV nuk është pr onare e së vërtetës.E thellë kjo!Por, nejse, hajt t’ia kall,xojë unë disa t’vërteta për shef,in e tij.Hashimi rrj,edh prej nji familje t’madhe (gjashtë vllazën e tri motra), t’sh tresës “u ltē fsha,tare”.Baba i ka punu po lar (ruajtës i fushave të shtetit) e nona amvise.Si depu,tet në fillim rrogën e ka patur 400 marka, past,aj 600 marka, 700 euro dhe si Kryeministër rreth 1450 euro e si Pres.ident rre,th 2900 euro.Tashti ti fo loz,ofi Hashimit tregona t’vërtet,ën t’uaj si e bëri tërë atë pas,uri ai dhe familja e tij?Po, mos të ha,rroj, e vertetë e madhe e LV’ës është që KEK, e PTK, e ndërm,arrjet tjera publike mos t’i mjelë më as Thaçi e as…!Postimi i plotë me posht kqyrne patjeter:

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

15 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

15 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

15 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

15 hours ago