Categories: Aktualitete

ATA Thanë që ishte sëmurë shumë keq/ Flet aktorja turke: Shpirti im e di

Është shkruar gjatë në mediat turke por jo vetëm që aktorja e njohur dhe për publikun shqiptar Neslihan Atagul është shtruar me urgjencë në spital.Sipas mediave turke aktorja vuante me sindromën e zorrës së ìrrituar (koliti spastik) dhe gjendja e saj shëndetësire nuk lejonte që ajo të vazhdonte serialin ‘Vajza e Ambasadorit’.

Advertisement

Por ditën e djeshme aktorja ka t hyer heshtjen dhe me anë të një video të publikuar është shprehur se gjendja e saj nuk është ashtu siç është shrkuar në media.‘Përshëndetje! Siç mund ta shihni unë jam mirë. Së pari ju falenderoj për mesazhet tuaja të mbështetjes , për dëshirat e tuaja ët mira dhe për qëllimet tuaja të mira për vizitat, dhurata dhe lutjete tuaja. Jeni shuëm të mirë, nuk më latë vetëm.Faleminderit shumë’ shprehet aktorja në videon e publikuar në Instagram.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

2 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

3 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

5 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

6 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

8 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

9 mins ago