Categories: Aktualitete

Bυrri këthehet në shtëpi më herët se zakoηisht, gjen grυan me…

Një burrë është rr ëz uar nga një ndërtesë e lartë pasi u përpoq të la rg ohej pa u zbu luar nga shtëpia e të dashurës së tij që ishte e martuar.

Advertisement

Në një video, që thuhet të jetë filmuar më në qytetin Maoming në Kinë.

Duket një burrë i cili është i veshur vetëm me një bluze dhe të mbathura.Ndërsa përpiqet të zbresë një ndërtesë të lartë pa asnjë mjet si gu rie.

Sipas ‘thash ethe m eve’ që qarkullojnë në rrjet, burri në video është kap ur ‘m at’ nga familja e të dashurës së tij të martuar pasi u kthyen në shtëpi në mënyrë të papritur.

Ende nuk dihet sesi ai arriti të kalonte nga dritaret tek pjesa ku shfaqet duke qëndruar në videon e filmuar nga një ndërtesë aty pranë.

Advertisement

Më tej shihet që ai qëndron i mbajtur në mënyrë të rr e zi k sh me ndërsa bën edhe një telefonatë e me r g je nt e.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

A ka përhajr, Ganimete Musliu vendos ti jep fund beqaris me këtë person që e njihni të gjithë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu asnjëherë pothuajse nuk ka bërë publike diçka nga…

12 mins ago
  • Aktualitete

A do e votonit Xhavit Halitin për President në vend të Vjosës?PO apo JO?

Haliti është ndër njerëzit më të paprekshëm në PDK, dhe në vazhdimësi ka qenë në…

14 mins ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

15 mins ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

16 mins ago
  • Aktualitete

Si agjente e Enver Hoxhës: Si ndodhi arr.atisja e Vaçe Zelës gjatë turneut në Greqi dhe pse u zem.ërua sigurimi

Nga Emisioni “Vetting” : “Pallati i madh i Kulturës”, mban titullin do.sja e Sigu.rimit të…

17 mins ago
  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

1 hour ago