Categories: Aktualitete

Bekë Berisha “Selam” Kurtit : | Personalisht Nuk Besoj Që Ke Me Udhëheqë Mirë Dialogun Me Serbinë…

Bekë Berisha “Selam” Kurtit : | Personalisht Nuk Besoj Që Ke Me Udhëheqë Mirë Dialogun Me Serbinë…Deputeti nga radhet e AAK-së,Bekë Berisha ka thënë se nuk beson fare në Qeverinë Kurti.Beke Berisha gjatë fjalimit në seancën ku pritet të votohet qeveria e re, tha se pret nga Qeveria Kurti që ta ketë ‘njetin e mirë’.HAP FOTEN 5 SVKONDA DHE TE SHFVAQEN PVMJET EKSKVZlVE

Advertisement

“Nijetin ishalla e keni qashtu, ne do t’i duartrokasim punëve të mira. Personalisht nuk kam besim qe keni me udhëheq mirë me dialogun, po ju presim në këtë pikë, dhashtë Zoti punoni mirë”, tha ai gjate fjalimit ne seancen ku pritet te votohet Qeveria e re.HAP FOTEN 5 SVKONDA DHE TE SHFVAQEN PVMJET EKSKVZlVE

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

9 hours ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

9 hours ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

9 hours ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

9 hours ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

9 hours ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

9 hours ago