Categories: Aktualitete

Beqiri: Posht Kurti LDK Do Të Bëhet Sërish Partia Kryesore Në Vend

Ismet Beqiri i LDK’së thotë se humbja e pësuar në zgjedhjet e 14 shkurtit do t’i ndikoj kësaj partie në ngritje të sërishme.Nëpërmjet një shkrimi në Facebook, ai thotë se opozita është një shans i ri për LDK’së që të ngr itët sërish.
Shkrimi i plotë i Beqirit në Facebook:Në mënyrë që të ngritet përsëri nga hiri i tij, Feniksi së pari duhet të di gjet.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Lidhja Demokratike do të punoj fort që rënien, thyerjen e dështimin ta kthej në fo rcë, punë e sukses.LDK do të ngritet sërish në vendin që i takon, si partia kryesore dhe më serioze në vend.Ju falenderoj të gjithë ju që shpresën e shihni ende tek ne, dhe ky besim i juaji zotohem se do shndërrohet në punë e vullnet për të ardhmen e ndritur të LDK-së e gjithë Kosovës.Kjo është një shans e re, që të ngritemi si Feniks.Në këto zgjedhje, Beqiri nuk garoi për deputet Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

9 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

10 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

10 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

10 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

10 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

10 hours ago