Categories: Aktualitete

Bukuroshja Italiane: Me shqiptaret deshiroj qe ta b.eje cdo dite sepse ata …

Bukuroshja ITALIANE vjen me dekl.arate te forte per shqiptaret. Gjate nje sfilate e mbajtur ne Milano te Italise, ajo kapet nga gazetari dhe i thot:Valle mos je shqiptar ti ? Gazetari ia kthen: Jo pse? Modelja ia kthen: sepse dua me shqi.ptaret ta b.ej cdo dit, se jane bi.sha te sht.r.at dhe jane shume xhentil por kur i them qe te jene me te e.ger ata men.jehere shen.drrohen ne ege.rs,ira prandaj d.ua qe shqiptaret te ne shkruajne dhe si dihet ndoshta e zgjedh ndonje, skan lidhje le.ket, sepse i dua si popull,/ shtjyp ree.k.lamen e mposhtme dhe shikoja fotot

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago