Categories: Aktualitete

Burri E Kryn Knaqesin E Vet 5min Si Me Kan Kafsh Une Edhe Vetem Me Tel Ne Dore Rrin, Vjehrra Ne Sofer Me..

Burri e kryn knaqesin e vet 5min si me kan kafsh une edhe veq me tel ne dore rrin, vjehrra ne sofer me… – Pershendetje faqe e qelluar jeni mat mirt ku mujm mu shpreh lirshem, ju lutem postone ne menyre anonime. Un qe po shkruaj jom nje vajz 25 vjec.JU FTOJM TE SHT YPNI REK LAMEN ME POS HT DHE TE LEXONI LAJMIN E PL0TE

Advertisement

vjeqare dy vite me par e kom njoftu nje djal ne rrjete sociale kemi fol nje vit bashk pas 1 viti vendosum mu feju, familja ime ishin kunder, por ai me donte shum dhe nuk hoqi dor nga un, edhe un i binda familjen dhe u fejum menxi pas shum sakrificave, ndejtum 1 vit fejes, kemi kalu shum mir mka shpreh dashni gjith, ska fjet pa mthon tdu shumm, mka marr malli, pasi jetonim shum larg, ehh tash jemi martu qe 3 muj por nuk edi mu me doket apo nuk ka interesim shum per mu, virgjerin e kom rujt per naten e par tmarteses, edhe 3 dit ska mujt mema humb apo me shum,JU FTOJM TE SHT YPNI REK LAMEN ME POS HT DHE TE LEXONI LAJMIN E PL0TE

edhe pse 3 muaj martes rrall kemi mardhanje sit hym dhomen e fjetjes e rrok telin kshyr you tube apo najsen edhe mi fol najsen nuk ndiin hiiq.Qohet pi gjumi qashtu njejt nonstop ntel rri, kshtu edi qe sum tradhton ska tjeter se ja kontrolloj telin ska sen nuk mshef, ama ni llaf memu sebon hiq veq fb rrin, psee nuk edii spe kuptoj, i thom pse sbon llaf memu sfol hiq, shuj se jom tu kshyr diqka ntel, as nuk punon as seen, veq …(vazhdon histtoria me poshte)JU FTOJM TE SHT YPNI REK LAMEN ME POS HT DHE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

kur ka nevoj per mardhanje kthehet ka un e kryn punen 5 min edhe ma kthen shpinden kshyr ntel, nuk edi ndoshta kshtu eka tipin apo se kuptoj, edhe kur bojm mardhanje shum shpejt 5 min e kryn punen si naj kafsh edhe ma kthen shpinden, un ja futi gjum nervozona, jom shum stres shum mendime pom hyn nkry spo di qa me boh, mu nda smuj se edu shuum ama pse sillet kshtu sedi.Edhe vjerra jem sillet shum keq memu kur e shtrojm tavolinen djalit vet buken e nxet burrit tem du methon mu do kore buke qka jesin, un nervozona nuk ha hiiq, pasha zotin kalojn dy dit un pa kerku sen hiq, as uj nuk pi qaq shum pi merzive pi stresit pi tkiqav kum mbet 48 kg a 60 ikum pas nfejes, ju lutna naj kshill qka mkishi kshillu pse sillet kshtu,JU FTOJM TE SHT YPNI REK LAMEN ME POS HT DHE TE LEXONI LAJMIN E PL0TE

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

1 hour ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

1 hour ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

1 hour ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

1 hour ago