Lifestyle

  • Aktualitete
  • Lifestyle

Ledri dhe Sara i hapin të voglës llogari në Insta!

Shtatë ditë më parë, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, u bekuan me fëmijën e tyre të…

10 months ago
  • Aktualitete
  • Lifestyle

Majk dhe Getoari, gati të publikojnë këngën e parë

Majk dhe Getoar Selimi publikuan para pak ditësh foton e një sëpate, duke paralajmëruar kështu se kënga e tyre e…

10 months ago
  • Aktualitete
  • Kultura
  • Lifestyle

Korça Short Film Festival

Sikur e dikton situata, ky konkurs artistik vjen në tjetër format. Festivali i filmit me metrazh të shkurtër po zhvillohet…

10 months ago
  • Aktualitete
  • Kultura
  • Lifestyle

Nga barku i rrumbullakosur tek biseda e fundit me Gjikon

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Elita Rudi, ka gjetur pak kohë sonte për ndjekësit e saj në rrjete…

10 months ago