Categories: Aktualitete

Deputetja AAK’së: o Albin, E lëshuat bajrakun, me ju 10 vjet mbrapa krejt dhe drejt

Depu.tetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albana Bytyqi ka krit.ikuar Qeverinë Kurti.

Advertisement

Madje deputetja tha se VV lirshëm nga sot mund të ndërrojë emrin në “Vet për Vota”, e jo Vetëvendosje.

Sipas saj me Qeverinë Kurti jemi 10 vjet mbrapa.

Deputetja e AAK-së shtoi se sot fo.rc.at e sig.urisë, djemtë tanë në veri barazohen me grupe kri.mi.nale serbe.

Postimi i plotë:

Advertisement

Kush e lëshoj bajrakun…

VV nga sot le që më nuk është lëvizje qytetare ajo nuk është më as Parti Poli.tike vendi.marrëse.

Ajo lirisht nga sot le të ndërron emrin në “Vet per Vota” e jo Vetv.endosje.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

3 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

3 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

3 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

3 hours ago