Categories: Aktualitete

Djali 2 vjeqar re.fuzon te ece, ja zgjidhja e zgjuar e babait qe pershendetet nga miliona njerez..(VIDEO)

2 vjeçari refu.zo.n të ecë, zgjidhja e zgjuar e babait përshendetet nga miliona prindër.Gjithkush që ka një fëmijë ka përj.tuar situata të v.ësh.tira kur fëmija është i lo.d.hur.Shpesh prindërit përpiqen të blejnë shpejt dhe me efik.asitet .Nënat dhe baballarët i njohin mirë fëmijët e tyre dhe kjo përfshin të dish se cilat tr.uke do ta sjellin fëmijën në një gjendje më të mirë, por nganjëherë ata duhet të përdorin zgjidhje të reja dhe të pazakonta Sidomos kur durimi i të rriturve është gjithashtu në limitin e saj..Hvp v1de0n e mp0shtme

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

59 mins ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

1 hour ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

1 hour ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

1 hour ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

1 hour ago