Categories: Aktualitete

Djali i Berishës publikon foton e së ëmës dhe të të fejuarës/ Dy zemrat e mia tha

Ndërsa ish-kryeministri Sali Berisha vijon me Foltoret qytet më qytet, bashkëshortja e tij Liri Berisha ndodhet në një nga stendat në Panairin e Librit ku po promovon librin e saj me titull “Nënë Tereza në jetën time”.Kush e llaston më shumë? Armina flet për Sali dhe Liri Berishën – Gazeta Shqiptare Online

Advertisement

Në stendën e saj, janë bashkuar sot edhe Shkelzen Berisha së bashku me të fejuarën e tij, Armina Melvani.

Armina ka shkrepur dhe një foto me të dhe ka qenë Shkelzeni ai që e ka shpërndarë në Instagram, duke e shoqëruar me dy zemra të kuqe.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

12 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

13 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

15 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

16 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

18 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

20 mins ago