Categories: Aktualitete

Do të dish një sekret për veten? Zgjidh një flutur tani

Nëse doni të dini më shumë rreth sekreteve të shpirtit tuaj, ky test do t’ju japë informacione të rëndësishme që mund të përdoren për zhvillimin dhe lumturinë tuaj. Zgjidhni njërën nga katër fluturat e paraqitura në imazh dhe mahnituni nga ato që do t’ju zbulojmë, shkruan Class.

Advertisement

Flutura #1-Ju jeni një person i shkolluar dhe plot energji pozitive. Shpirti juaj është shumë i pastër, i sinqertë dhe i ngrohtë dhe të gjithë në jetën tuaj ndihen të privilegjuar që ju kanë përreth. Ju jeni shumë empatikë dhe i vendosni gjithmonë të tjerët në radhë të parë, kjo është një shenjë e vlerës së madhe të shpirtit tuaj, por Universi ju këshillon që të mos harroni kurrë, sepse kur jeni mirë dhe buzëqeshni, e gjithë bota buzëqesh bashkë.Flutura #2 – hvp v1de0n e mp0shtme

Ju jeni një person krijues, plot dhurata dhe aftësi natyrore, ju pëlqen të buzëqeshni, festoni jetën dhe kaloni kohë me njerëzit që doni. Dëshira e shpirtit tuaj është që ta bëni botën një vend me më shumë dashuri, respekt dhe pranim, dhe ndërsa nuk mund të ndryshoni mendimin e të gjithëve, ju keni fuqi të madhe për të ndikuar tek ata përreth jush përmes fjalëve dhe sjelljeve tuaja.Flutura #3 -hvp v1de0n e mp0shtme

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago