Categories: Aktualitete

Duken si 20 vjeçe, por do habiteni se sa vjeçe ka mbushur Leonora Jakupi…

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi festo dje ditëlindjen e saj. Ylli i muzikes kosovare mbush 41 vite jetë.Ndër vite, Leonora ka argëtuar fansat e saj të shumtë, me projekte muzikore. Ajo duket sikur është 20 vjeçe edhe pse kanë kaluar shumë vite, ka ditur të jetë shumë mirë në formë.Disa kohë më parë Leonora Jakupi tha se do donte shumë të kishte një fëmijë. E për format dhe linjat trupore mund të themi se e kanë zili dhe vajzat adoleshente.Ju ftojm ta sht,ypn.ni v1deon e mp0shtme per tpare pamjet

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

16 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

16 hours ago