Categories: Aktualitete

E besoni apo jo? Kjo është rroga marramendëse e gruas së Ramiz Lladrovcit!A është në rregull kjo?

Ramiz Lladrovci kryetari aktual i Komunës së Drenasit, është sërish në garë për të qenë kryetar i kësaj komune.

Advertisement

Duke qenë në këtë pozitë, Lladrovci ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë Kundër K orrupsionit. Poashtu, ai është i detyruar të pasqyrojë edhe të ardhurat e familjarëve të tij.

Ai ka deklaruar edhe të ardhurat dhe pasuritë e bashkëshortes së tij, Shemsije Lladrovci. Ajo posedon tek pasuria e luajtshme stoli ari të ndryshme në vlerën 7 mijë euro.

Ndërsa paga e saj si e punësuar tek Kujtesa, kap vlerën 1,700 euro, apo mbi 20,700 euro në vit./

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Prifti serb: Ka ardhur koha që të kthehemi përsëri në Kosovë

Nuk resht së politizuari dhe polarizuar sítuatën kreu i Kishës Ortodokse: Do të kthemi në…

5 hours ago
  • Aktualitete

Nga SHBA vjen lajmi qe po dridh Ballkanin – Greqia drejt njohjes së Kosovës?!

Kosova temē nē takimin e Dendias me Blinkenin: A po lēviz Greqia drejt njohjes? Shtetet…

5 hours ago
  • Aktualitete

Testamenti pasuror që ja mbajti të fshehur Nexhmija burrit të saj Enver Hoxhës në ’81-in dhe pas v.dekjes së tij, shkoi në….

Publikohen disa dokumenta të rralla arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të…

5 hours ago
  • Aktualitete

Marrëveshja serbo-turke e vitit 1938: sa para i’a jepte Serbia Turqisë për dë.bimin e shqiptarëve

Në vitin 1938 qeveria e mbretërisë jugosllave ka nënshkruar një konventë me qeverinë e Republikës…

5 hours ago
  • Aktualitete

Marrëveshja serbo-turke e vitit 1938: sa para i’a jepte Serbia Turqisë për dë.bimin e shqiptarëve

Në vitin 1938 qeveria e mbretërisë jugosllave ka nënshkruar një konventë me qeverinë e Republikës…

5 hours ago
  • Aktualitete

Selakoviq:Thaçi është ka’sap i Ballkanit, i thotë Osmanit se Vuçiqi është presidenti yt

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Nikola Selakoviq, në fjalën e tij në mbledhjen e Këshillit…

5 hours ago