Categories: Aktualitete

E dhim.bshme: Pas një së.mun.dje të shkurtër, v’des 28 vjeçari (FOTO)


Pas një sëmundje të shkurtër ka v dekur në moshën 28 vjeçare, mitrovicasi me banim në Zvicer, Lorik Morina, shkruan Jepi zë.Njoftimin për v dek.jen e tij e ka dhënë përmes një postimi në facebook, i afërmi i tij, Arianit Jeliqi.Ai ka treguar për personalitetin e Lorikut e poashtu ka shprehur dh imbjen e madhe për humbjen e tij.Njoftimi i plotë nga Jeliqi:Të ALLAHUT jemi dhe vetëm tek Ai do të kthehemi.Sot në moshën 28 vjeçare ndërroj jetë djali i dajës tim, vllau im, ma i miri prej neve Lorik Morina.ALLAHU të shpërbleftë me xhennet vllau jem.Nuk do të harroj kurr, të du shum. Ngushellime famijes

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

1 hour ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

1 hour ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

1 hour ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

1 hour ago