Categories: Aktualitete

E rèndè! Familja shqiptare përfshihet në äksidènt trägjik, 6 makina bëhen cöpäsh, mrekullia shpëton 2-vjeçaren, prindërit e saj në gjendje kritikè

Mos kalo pa dhënë ngushëllime/ E rèndè! Familja shqiptare përfshihet në äksidènt trägjik, 6 makina bëhen cöpäsh, mrekullia shpëton 2-vjeçaren, prindërit e saj në gjendje kri.tikè

Advertisement

Një familje shqiptare është përfshirë nga një aksident tra gjik në Xhenova të Italisë. Në aksidentin e rëndë janë përpla sur 6 makina me një kamion, siç shkruajnë mediat e vendit fqinj, transmeton gazeta ditore.Aks.identi ndodhi në autostradën Genova-Sestri Levante, ndërsa ka pasur të pla gosur edhe fëmijë.Të paktën 5 persona kanë përfunduar në spi.tal, ku mes tyre ishin edhe 3 anëtarët e një familje shqiptare./EKSKLVZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke sht yp ne rek,la.men 5 sekondshe

Fillimisht zjarrfikësit arritën të nxirrnin nga makina e shkatërruar nënën 22-vjeçare dhe vajzën e saj 2-vjeçare. Ata u transportuan menjëherë në spital, kurse babai u mor me helikopter.Kjo, sepse burri shqiptar u nxor pak më vonë nga automjeti. E mitua u dërgua në spital në gjendje të mirë shëndetësore, kurse prindërit e saj janë në gjendje kritike për jetën.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

8 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago