Categories: Aktualitete

E rra.hin Milaim Zeken Perseri/ Gazetari i njohur e bën për sp.ìtal ..(VIDE0)

Milaim Zeka me deklaratat e tij shoeshher krijon shum trà.zira neper boten mediatike!Njihet per fjalorin e tij bà.nal dhe te vrazhd gjithandej!

Advertisement

Mirpo kesaj here nuk kishte shpetuar dhe aq leht pasi ai kishte dek.laruar se populli shqiptar eshte vetem per shfa.lerka dhe me ndegju CD’n e Ceces!

Si duket nje ish koleg i tina nje gazetar nga zeri i Amerikes, Elez Biberaj, e kishte pritur momentin per te nxjerrur hak dhe ti sqaronte disa hesape me Milaim Zeken!

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

6 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

6 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

6 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

6 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

8 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

8 hours ago