Categories: Aktualitete

E thotë troç vajaz: E ndaj burrin me mamin dhe motrën, e jap kur s’jam në humor! A ka koment këtu?!

Një grua, ka ten.tuar të jetë e hapur me ndjekësit e saj në Tik Tok, duke pranuar se bashkëshorin e nd.an me nënën dhe motrën e saj. Madi Brooks, nga SHBA, ka folur rreth ma.rdh.ënies së saj, në profilin e saj TikTok ku ka rreth 92,700 ndjekës. Të përfshira në vidion e saj ka qenë nëna dhe motra e Brooks.

Advertisement

Në video ajo shprehet:

Unë dhe mamaja ime jemi të dy persona që e ure.jmë mon.otoninë dhe është diçka e mirë. “E dini pse? Sa herë që nuk jam në humor, mund ta le.joj burrin tim të shkojë me atë. Po, unë jam një grua e tillë. E lë nënën time ta ke.të bashkëshortin tim disa herë në javë.

Prej momentit që videoja është shpë.rndarë ka marrë rreth 13,100 komente dhe 311,900 pëlqime. Por e reja nuk e n.dan bashkëshortin vetëm me nënën e saj por madje edhe me motrën.

Ndër të tjera ajo shton:Dëshironi të dini se si e mbaj njeriun tim të lumtur? E lë të luajë me motrën time të vogël.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

3 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

3 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

7 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

7 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

7 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

7 hours ago