Categories: Aktualitete

E tri.shtë/ “Vi.ru.sin e fitove po zj.arri ta mori jetën”, identifikohet një tjetër vik.timë në Tetovë

Është identifikuar në mënyrë jozyrtare, një tjetër vik.timë e zja.rrit tra.gjik në spi.talin modular C.o.*vid në Tetovë. Mediat në vend raportojnë se mes personave që humbën jetën është edhe Ferdi Shaqiri, një mjek i cili ndodhej i shtruar në spit.al.

Advertisement

Më herët është publikuar edhe fotoja e një vajze që dyshohet të jetë vik.tima më e re në moshë që humbi jetën mes fla.këve.Lajmin e kanë bërë të ditur miq e të afërm të tij në disa postime në mediat sociale. Mje.ku i ndjerë i cili nuk ka qenë i punësuar në Spit.alin e Tetovës pak kohë më parë kishte kaluar edhe ko.ro.nen, por fla.këve nuk mundi t’u mbijetonte.

Prokur.oria në vend njoftoi mëngjesin e së enjtes se numri i vikti.mave nga zja.rri është 14, kurse 12 të tjerë mbetën të lën.duar.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

A ka përhajr, Ganimete Musliu vendos ti jep fund beqaris me këtë person që e njihni të gjithë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu asnjëherë pothuajse nuk ka bërë publike diçka nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

A do e votonit Xhavit Halitin për President në vend të Vjosës?PO apo JO?

Haliti është ndër njerëzit më të paprekshëm në PDK, dhe në vazhdimësi ka qenë në…

1 hour ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

1 hour ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

1 hour ago
  • Aktualitete

Si agjente e Enver Hoxhës: Si ndodhi arr.atisja e Vaçe Zelës gjatë turneut në Greqi dhe pse u zem.ërua sigurimi

Nga Emisioni “Vetting” : “Pallati i madh i Kulturës”, mban titullin do.sja e Sigu.rimit të…

1 hour ago
  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

2 hours ago