Categories: Aktualitete

Edhe këtë e pamë/ Kjo grua është bërë gjyshe në moshën 33-vjecare

Advertisement

Të bëhesh gjyshe në moshën 33 vjeç. Është ky një rekord në Britaninë e Madhe, që shkon për Gemma Louise, nga Londra. Ajo u bë nënë për herë të parë në moshën 16 vjeçare dhe një javë më parë vajza e saj Maizie, 17 vjeç solli në je.të një bebe.‘Më ngatërrojnë si mami e nipit tim’, ka treguar Gemma për shtypin britanik. Gemma Louis përveç Maizie ka tre fë mijë, më e vogla 6 vjeç. ‘Kur mësova që do të bëhem gjyshe-raporton ajo për The Sun- u shokova’.Sht yp rejkIamen e p0shtme

Edhe në spital mjekët menduan se isha motra e nënës së re. ’Tashmë u mësuam dhe qeshim për këtë fakt’, thotë Gemma. Sht yp rejkIamen e p0shtme

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

2 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

2 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

2 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

2 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

3 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

4 hours ago