Categories: Aktualitete

Edi Rama per Albin Kurtin: Ti je vella im, por nuk po me degjon per Mini Shengenin, degjo Vellain e lej inatet

Edi rama pas takimit me Albin Kurtin ne zyren e tij kane folur edhe per Mini Shengenin te cilin Albin Kurti nuk po pajtohet dhe po mendon se dicka e keqe mund te ndodh, une i them Albin Kurtit qe ti lej inatet me nje ane le te shohim pertej oqeanit per

Advertisement

te ardhmen e dy vendeve tona, per zhvillimin e vendeve tona sepse si vella i madh ai nuk po me degjon, por prap se prap kemi shume respekt per njeri tjetrin por gjithsesi qe ndonjehere mund te kemi edhe mosmarreveshje por mbi gjiha jemi vellezer kete duhet ta dine fqinjet tane. Si e komentoni ju ?

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

A ka përhajr, Ganimete Musliu vendos ti jep fund beqaris me këtë person që e njihni të gjithë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu asnjëherë pothuajse nuk ka bërë publike diçka nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

A do e votonit Xhavit Halitin për President në vend të Vjosës?PO apo JO?

Haliti është ndër njerëzit më të paprekshëm në PDK, dhe në vazhdimësi ka qenë në…

1 hour ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

1 hour ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

1 hour ago
  • Aktualitete

Si agjente e Enver Hoxhës: Si ndodhi arr.atisja e Vaçe Zelës gjatë turneut në Greqi dhe pse u zem.ërua sigurimi

Nga Emisioni “Vetting” : “Pallati i madh i Kulturës”, mban titullin do.sja e Sigu.rimit të…

1 hour ago
  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

2 hours ago