Categories: Aktualitete

Ekspertja e sé.ksit ua thote hapur vajzave shqiptare/ Nuk dini të mbani burra; Bëheni si qen kufiri

Zhaklin Lekatari, gazetarja dhe themeluesja e “Tabu.al”, blogut të vetëm në Shqipëri me përmbajtje sek suale ka dhënë në emisionin ‘Fitstation’ nga Çenkuela Hasa, një intervistë ndryshe për veten.Zhaku nuk ka ngurruar të tregojë për vitet e fëmijërisë, jetën në Itali dhe rikthimin në Shqipëri.Gazetarja tregoi për “News24” se nuk ishte në një marrëdhënie sentimentale prej një kohe të gjatë, pa lënë pas dhe kritikat për sjelljen e djemve dhe vajzave shqiptare në çift! Sht yp mark.etingun e p0shtem dhe ndiq pamjet

Advertisement

“Vërejtje kam për të dyja gjinitë, e para është komunikimi, kultura dhe edukimi. Një lloji mungese e elegancës. Barazia gjinore nuk do të thotë që një burrë duhet të humbasë elegancën apo sharmin për të bërë për vete apo joshur një grua. Fakti përshembull që unë flas për edukimin se ks ual nuk do të thotë do që unë jam e gatshme të kryej marrëdhënie sek suale me këdo, unë nuk vu aj në gjetjen e një partneri. Sht yp mark.etingun e p0shtem dhe ndiq pamjet

“Tabu” nuk është ditari i rrëfimeve të mia personale, sigurisht ka nga eksperienca ime personale, por ai është ditari i të gjitha grave. Një lloji harbu tërie dhe një lloji agr esiviteti dhe mungese të kulturës, se kultura të bën të jesh tolerant, të dëgjosh tjetrin dhe të mundohesh ta kuptosh. Këto janë ato që s’më pëlqejnë. Të dyja gjinitë e kanë këtë.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

13 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

15 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

16 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

18 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

19 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

21 mins ago