Categories: Aktualitete

Endrit Thaqi : Babai Im Do Te Kthehet Dhe Prap Populli Do Ta Votoj Per President Ai E Beri Kosoven Pavarsi?

Lideri i VV-së, Albin Kurti gjatë ditës së djeshme doli në mbrotje të presidentit.Hashim Thaci duke thenë se shteti duhet të kujdeset më teper, por Endriti tha se nuk kemi nevoj për mbështetje të tilla.‘Kurti e dërgoj babaim tim dhe të tjerët në hagë, tani po del kinse po ofron mbështetje, Kurti ka vetëm fjalë, nuk është njëri i besës.’ Sht yp rjekIamen e p0shtme

Advertisement

Lideri i VV-së, Albin Kurti gjatë ditës së djeshme doli në mbrotje të presidentit Hashim Thaci duke thenë se shteti duhet të kujdeset më teper, por Endriti tha se nuk kemi nevoj për mbështetje të tilla. ‘Kurti e dërgoj babaim tim dhe të tjerët në hagë, tani po del kinse po ofron mbështetje, Kurti ka vetëm fjalë, nuk është njëri i besës.’ Sht yp rjekIamen e p0shtme

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

1 hour ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

1 hour ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

1 hour ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

1 hour ago