Categories: Aktualitete

Është vetem 22 vjeçe, por është vajza me buzët më të mëdhaja ne bot, ajo tregon se i bëri duke

Një nderhyrje në buzë me një dozë filleri nuk i pengohet askujt dhe tashmë është bërë një praktikë goxha e njohur. E rëndësishme, jo për t’a tepruar, dhe është e rëndësishme të mbahet sensi i masës. Është e kohëve të sotshme një ngjarje e një vajze të re 22-vjeçare – jo e kënaqur që kishte katërfishuar përmasat e buzëve të saj – sapo ka bërë ndërhyrjen e 20-të të fillerit dhe duket se ka si qëllim të vazhdojë derisa të sajat të jenë buzët më të mëdha në botë, raporton Daily Mail. Andrea Emilova Ivanova, nga Sofja, në Bullgari, ka shpenzuar miliona euro në klinika estetike për filler-a për buzët.

Advertisement

Me nofkën Barbie njerëzore, e reja, pasi ka bërë ndërhyrjen e fundit ka ndarë një foto të sajën me rreth 70.000 ndjekës në Instagram për të treguar buzët e saj në rritje të vazhdueshme. Andrea, që ka nisur transformimin e saj në 2018, ka paguar rreth 135 paund për çdo trajtim, por ka pranuar sinqerisht se nuk mban mend llogarinë e shpenzimeve përgjatë viteve.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

46 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

48 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

49 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

51 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

52 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

54 mins ago