Categories: Aktualitete

Evi Kokalari: Grida Duma ka shkat.ërruar familje, nuk soditet në livadhet e botës!

Lu.fta në Partinë Demokratike mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës, ka përfshirë edhe mbështetësit e tyre.

Advertisement

Akt.ivistja shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari, ka su.lmuar deputeten Grida Duma, nëpërmjet një statusi në rrjetet sosiale, duke i përmendur asaj edhe familjen dhe duke sugjeruar se Duma nuk përfaqëson vlerat kon.servatore.

Kokalari shprehet se gje.neratat e reja duhet të rriten të fortë dhe të shëndetshëm, duke bërë kështu një paralelizëm me Dumën, për të cilën shprehet se “ka shk.atërruar familjen e saj”.

“Grida Duma familjen e saj e ka shka.tërruar. Ky është fakt. Ka mundësi që PD-ja kons.ervatore të filloj të str.esoj sa e domosdoshme është besimi në Zot & familja?

Gjeneratat e reja rriten të fortë në familje të shëndetsh’me. Një familje e shën.detsh’me respekton partnerin, dhe nuk sodit në livadhet e botës.

Advertisement

Modernizmi që ka dashur të fus George Soros nëpërmjet OJQ, ka pasur vetëm

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

55 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

57 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

58 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

60 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

1 hour ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

1 hour ago