Categories: Aktualitete

Fatmir Limaj: Sdi pse po shkojn rinia jasht ktu ka pun ma shum se atje , rroga 200 euro ktu eshte sa 2000 atje

Fatmir Limaj: ne nje interist te rtk s kishte thene se rinia sdi pse shkojn jasht kur ketu ka pun sa dush..

Advertisement

Ai kishte thene se personalisht un djalin tim se dergoj jasht sepse ketu ka pun sa te duash mirpo ka persona ketu qe thojn ska mirpo ne te vertet ka pun sa dush rroga minimale dikun eshte 200 euro qe do te thot jasht do ti marresh 2000 dhe sdo te mbetet as gje .

Aj shtoj po ashtu se ne zgj.edhjet e radhes te komun.ave beson se aj do ta fitoj prishtinen pa bal.otazh ..

DUhet te ceket se aj se kaloj as pragun e tasht ne zgj.edhjet komu.nale thot se do dal i pari me kom.una qe besoj se do i marr 70 % te komun.ave ne republ.iken e KOSOVES…

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

8 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

10 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago