Categories: Aktualitete

Fjalimi HISTORIK I BILL CLINTON Mikut Të Shqiptarëve Para 22 Viteve Asnjë Shqiptarë Nuk Do Ta Harrojë Kurrë

DITË HISTORIKE / Më 24 mars 1999, presidenti President Bill Clinton iu drejtua popullit amerikan lidhur me ndërhyrjen në Kosovë.Faleminderit Amerikë, faleminderit NA TO.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Mos e harroni këtë ditë të historisë sonë. Bill Clinton ish presidenti Amerikan dhe miku me i mire dhe me i dashur i shqiptareve po me kete date para 22 viteve ju drejtua popullit Amerikan per nderhyrjen e NATO-s. Ne ju ftojme ta ndiqni videon ne vazhdim. VIDEO historike qe te gjithe shqiptareve na rrenqeth trupin: JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Ambasadorja amerikane Yuri Kim thirrje shqiptarëve Mos e shisni votën për një Iphone
Arbana Xharra befason me fjalët për Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin ja çfarë thotë
RELATED POSTS

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

1 hour ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

1 hour ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

1 hour ago