Categories: Aktualitete

Flaka Surroi: Ush.tarët e U Ç K-së ishin frí.kacakë sidomos Ramush Haradinaj

Flaka Surroi ka bërë një shkrim tjetër në portalin Koha, në lidhje me zhvíllímet e fundit politike në vend. Ajo u mor veçanërísht me çështjen e veter anëve të rre më, me shkrimin të titulluar “Krahu i Tu.rpít”.Ajo e su lmon ish kryeministrin Haradinaj për deklaratën e tij kundër njerëzve që kishin íkur në Bllacë dhe Stankovec.

Advertisement

Sipas Surroit, shumica ishin të detyruar të íknín nga vendi nën kërc ënimin e kalla shëve dhe aty për t’i mbr ojtur nuk ishte U Ç K-ja

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

4 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

4 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

7 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

7 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

7 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

7 hours ago