Categories: Aktualitete

GANJA: o Liburno, allahile apo më tregon qysh kalove në Beograd?

Dep/utetja e PDK-së, Ganimete Musliu, përmes një statusi në Facebook, shkruan se si është përgjigjur min.istri Liburn Aliu me mikrofonin e çk.yqur dhe të ky.çyr rreth vizitës në Beograd.

Advertisement

Kujtojmë se Ramush Haradinaj, ishte depu.teti që pyeti mini/strin Liburn Aliu se ‘qysh ka kaluar në Beograd‘.

„Pyetje: Si kaluat në Beograd Liburn?

Çk.yqet mikrofoni Liburni: Në Beograd kam kaluar shumë mirë.

Kyq.et mikrofoni Liburni: Në Beograd s’ka qenë leht”, shkruan ajo.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

9 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

11 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago