Categories: Aktualitete

Gazetari e pyet Messin pse Nena juaj jeton ende me ju?Pse nuk i nderton asaj nje Shtepi? Ja cfare i pergjigjet ..

>Gazetari: Lionel Messi, pse nëna juaj ende jeton me ju? Pse nuk i ndërton asaj një shtëpi!? Lionel MEssi: Nëna ime më ka rritur ndërsa po sakrifikonte je’tën e saj për mua. Ajo shkonte të flinte e uritur, vetëm e vetëm të më linte të haja. Nuk kishim para fare. Ka punuar 7 ditë në 7 ditë të javës dhe natën si pastruese, për të më blerë këpucët e para në mënyrë që të bëhesha lojtar. I gjithë suksesi im i dedikohet asaj dhe falë saj, dhe për sa kohë ajo ka një je të, do të jetë gjithmonë pranë meje, ajo ka gjithçka që unë mund të jap është streha ime dhe dhurata ime më e madhe.Prandaj ja cfare kam bere per nenen time: shtj.yp r3k.jlamen e mp0shtme

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

10 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

16 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

16 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

16 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

16 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

16 hours ago