Categories: Aktualitete

Gjen.erali Hisen Berisha: Hashim Thaçit duhet ti ndërtohet shtatore në çdo qytet

Hisen Berisha: Pre.sidenti kroat është ofruar të jetë garant në S.peciale për Thaçin dhe të tjerët.Kroacia i del zot ish-kr.erë,ve të Usht.risë Çlir.imtare të Kosovës.Pres.identi i Kroacisë Zoran Milanoviq është ofruar të jetë gara,nt në G,iykatën Sp.eciale për ish-Pres.identin Hashim Thaçi dhe të tjerët, për mbrojtje në liri.

Advertisement

Kës,htu ka thënë Hisen Berisha, ish-gjener,ali i U Ç K-së në Koshare dhe ish-kan.didati për dep.utet nga radhët e PDK-së në emisionin A23 me Flaka Vitakun.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

4 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

4 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

7 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

8 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

8 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

8 hours ago