Categories: Aktualitete

Gjesti i Endrit Thaçit kundrejt Bekim Jasharit po dridh gjithe vendin

Advertisement

Gjesti i Endrit Thaçit kundrejt Bekim Jasharit po dridh gjithe vendin.I biri i ish-presidentit Thaçi i bash,kohet fushatēs sē PDK-sē nē Skenderaj.I biri i ish-pre,sidentit Hashim Thaçi, Endriti, i ēshtē bash,kuar fushatēs sē PDK-sē nē Komunēn e Skēnderajt, krah Sami Lushtakut e Fadil Nurēs.Kētē e ka bērē tē ditur vet Sami Lushtaku pērmes disa foto,grafive tē cilat i ka ndarē nē llogarinē e tij nē facebook.”Nē Skenderaj, bashkē me Endrit Thaçin, tē birin e Pre,sidentit Hashim Thaçi”.”PDK nuk thyhet”, shkruan mes tjerash Lushtaku.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

49 mins ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

52 mins ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

58 mins ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

60 mins ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

1 hour ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

1 hour ago