Categories: Aktualitete

Gjithë bota e kërkon me dylbi, kurse ne e kemi me shumicë/ Mjekët më të njohur e rekomandojnë qumshtin e bletës: Për gjithë familjen bën mrekulli

Advertisement

Qumështi i bletës është një produkt natyral që ka aftësi të mrekullueshme në uljen e tens ionit të g jakut, ko lesterolit dhe për shëndetin e mël.çisë. Sipas të dhënave, qumeshti i bletës përdoret me efikasitet për shë.rimin e sistemit tretës, ku ndër plakjes dhe për përmirësimin e qarkullimit të gj akut.Ky qumësht njihet ndryshe me emrin “Xhelatina Mbretërore” dhe është ndër më të kërkuarit në botë. Qumështi i bletës që prodhohet nga gjë.ndrat e bletëve punëtore shërben për të ushqyer larvat gjatë tri ditëve të para si dhe mbretëreshën. Hvp v1de0n per lajmin e pl0te

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

4 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

4 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

7 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

8 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

8 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

8 hours ago