Categories: Aktualitete

Gruaja nga Tirana kap “M A T” burrin me tjetrën ne makin , Shiko si re.agon duke g.odit…

Një sk/enë e paz/akontë ka ndod/hur ditën e djeshme tek Komuna e Parisit në Tiranë. Bëhet fjalë për një grua që mendohet se ka kapur burrin e saj “m/at” me një femër tjetër në makinën e këtij të fundit. Ajo shihet teksa i vë/rsulet makinës, më pas merr një gu/r në dorë dhe te/nton t’i th/yejë xhamat e makinës. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON E MP0SHTME DHE PRIT 2 SEKONDA

Advertisement

Një sk/enë e paz/akontë ka ndod/hur ditën e djeshme tek Komuna e Parisit në Tiranë. Bëhet fjalë për një grua që mendohet se ka kapur burrin e saj “m/at” me një femër tjetër në makinën e këtij të fundit. Ajo shihet teksa i vë/rsulet makinës, më pas merr një gu/r në dorë dhe te/nton t’i th/yejë xhamat e makinës. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON.JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON E MP0SHTME DHE PRIT 2 SEKONDA

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

10 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

16 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

16 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

16 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

16 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

16 hours ago