Categories: Aktualitete

HABlT 35 vjeç.arja që jeton në Zvicër, nuk më mjafton vetëm BURRl por dua edhe

Përshëndetje stafi, dua të ndaj me ju një histori timen.Jam Alma G. 35 vjeçare dhe jam e martuar, kam banesë në zvicerr por jetojë edhe në Zvicerr. Nuk dua asgjë nga askush, vetëm dua pak argëtim me shokë të ri.Nuk më mjafton vetëm burrl. Me besoni jam e ndershme nuk dua ta tra.dhtoj por vetëm një argëtim të vogël dua ta bëj. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Advertisement

Ndëgjojeni edhe një rast time. Qe dy vite skemi mardh.enje in.time me ak.uzon se e tra.dhetoj me kojshine, mbeta shtatezen por burri dojke qe un te heq femijen ndersa un nuk deshirojsha dhe u lutsha se mos po me ndodh.Une ka koh qe nuk kam ber dhe nuk e di edhe sa koh do te rri keshtu por nuk mundem me beson me duhet nje djal shum shum i sinqert. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

8 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

14 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

14 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

14 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

14 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

14 hours ago