Categories: Aktualitete

HABlT Flor Mumαjesi, shρέrthen në Iot pas të PAPRlTURËS: Vendimi më i VËSH.TlRË i jetës sime

E vë;shtirë për t’u besuar dhe shumë e tri shtë për të gjithë fansat e tij, por Flor Mumajesi sapo dha një Iajm të k eq…

Advertisement

Përmes disa postimeve në rrjete sociale, Flori ka njoftuar se po mendon seriozisht që të shkëputet nga muzika, dhe pse është vendimi më i vë;shtirë i jetës së tij.

“Vendimi më i vë;shtirë i jetës, të shkëputem nga muzika…Dhe më vijnë shumë mesazhe që mi mbushin sytë me Iot.

Nuk jam do;rëzuar ende edhe pse shpeshherë e mendoj vërtet. Ju dua. E vërteta e pamundur”, shkruan Flori.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me këngëtarin, e ndërsa kujtojmë se kjo periudhë është një ndër më të suksesshmet për të.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

9 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

11 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago